Obaveštenje za roditelje

Poštovani roditelji,

S obzirom da vaša deca trenutno ne pohađaju vrtić, vaspitno osoblje Predškolske ustanove „Sunce“ u Kuršumliji vam stoji na raspolaganju za davanje sugestija za organizovanje aktivnosti i igrica u kućnim uslovima.

Vaspitače vaše dece možete kontaktirati putem njihovih brojeva telefona, a za sva ostala pitanja i informacije možete nam se obratiti putem fejsbuk stranice i na sledeće mejl adrese: vrticsunce@medianis.net i jelena.veljovic91@gmail.com. Na ovaj način možete dobiti podršku i
savete i od stručnog saradnika pedagoga i stručnog saradnika za fizičko vaspitanje.

Pored toga, na našem sajtu i fejsbuk stranici ćemo objavljivati edukativni materijal i korisne predloge kako da ove trenutke iskoristite za kvalitetnu komunikaciju i igru sa decom.

Čuvajte se, ostanite kod kuće, s nadom da se što pre družimo u našim vrtićima! 🤗☀️

 

S poštovanjem,
Uprava „Sunca“